Üyelik Paketi

Domain AdıHEDİYE

Revy Website

Emlakçılar için Kişisel Web sitesi

Kısa bir süre için Yıllık 1999 ₺ yerine

Sadece1799 ₺*

• Yıllık faturalı, ilk yıl domain adı hediye

 

Kendi ismine ve markana özel web sayfanı Revy ile hemen oluştur!

Kişisel Web Sayfan görünürlülüğünü artıracak, uzmanlık bölgenin tanınan ismi olmanı sağlayacak. Sunduğun hizmetleri web sayfanda sergilemek hem mevcut hem de potansiyel müşterilerin ile bağlantı kurmanı kolaylaştıracak.Kişisel web sayfan, marka algını değiştirecek. Web sayfanda yayınladığın müşteri memnuniyetleri ile ilgi çekecek, bir yıldız gibi parlayacaksın!

Kişisel Tanıtım Sayfası

Web sayfana kişisel tanıtım yazını ve ilgi çekici bir sloganını yazabilir, hizmet alanlarını, uzmanlıkları ve varsda ödül ve eğitimlerini ekleyebilirsin.

Sınırsız Renk Seçeneği

Sayfanı kişisel markana uygun renkler ile ya da sınırsız renk seçenekleri ile dilediğin gibi oluşturabilirsin.

Sosyal Medya Hesapları

Müşterilerinin ve meslektaşlarının sana kolayca ulaşabileceği tüm sosyal medya hesap ve iletişim bağlantılarını ekleyebilirsin.

Hem Mobil Hem Web Uyumlu Sayfa

Revy ile kişisel web sayfan otomatik olarak küçük ekranlarda da harika gözüken, mobil için optimize edilmiş bir sürümle birlikte gelir. Mobil görünümde sayfanı açan kişiler, tüm iletişim bilgilerini tek tıkla kendi kontaklarına kaydeder, Whatsapp üzerinden seninle iletişim kurabilir.

Müşteri Memnuniyetleri

Memun Müşterilerinin senin hakkında görüşlerini web sitende yayınla, memnun müşteri referansı yeni müşteri kazanımını artırır.

İsmine Özel Domain Adı ile Entegrasyon

Revy üzerinden kişisel web sayfanı yayınlarken, Revy’nin sana oluşturacağı özel bağlantıyı kullanabileceğin gibi var olan ya da yeni olacağın ismine özel bir domain adını da ücretsiz kullanabilirsin. Özel bir domain adı kişisel markana güvenilirlik katar ve müşterilerinin seni internette kolayca bulmasına yardımcı olur.

Whatsapp Entegrasyonu

Web sayfanda bulunan Whatapp butonu ile ziyaretçilerin seninle doğrudan iletişim kurabilir.

İletişim Formu

Kişisel web sayfanın ziyaretçilerinin seninle iletişim kurabilmesi için tamamen sana özel oluşturulmuş bir iletişim formuyla, hem potansiyel müşteri toplayabilirsin, hem de sosyal medyada verdiğin reklamlarda yine potansiyel müşteri toplamak için bu form sayfasını kullanabilirsin.

İlanlar

Revy’de var olan tüm ilanlarınızı Kişisel Web Sayfanızda yayınlayabilirsiniz. Ayrıca emlak portallarında olmayan ama web sitenizde yayınlamak istediğiniz ilanları da yayınlayabilirsiniz.

NFC Dijital Kartvizit

Ayrıca üyeliğiniz dahilinde satın alabileceğiniz Dijital Kart ile müşterilerinize temassız kartvizit paylaşmanın keyfiniz yaşarsınız. Çok Yakında

Satılan / Kiralanan Mülkler

Daha önce işlem yaptığın ve göstermek istediğin tüm mülkleri web sayfanda yayınlayabilirsin. Müşterilerin bu sayfa ile işlem yaptığın mülkleri görerek ve seninle ilgili bir bilgiye daha sahip olacaktır. Çok Yakında

Web Sayfana özel QR Kod

Size özel üretilen QR kod taratıldığında web sayfanıza anında erişimine olanak sağlar. Bu QR kodu karvizitine, brandana ve birçok pazarlama materyaline ekleyebilirsin.

Videolar

Web sayfan için önemli olan bir diğer kriter de görselliğin ön planda olmasıdır. Youtube gibi video paylaşım sitelerinde bulunan hem kişisel tanıtım videolarını hem de ön plana çıkartmak istediğin portföy videolarını web sitende paylaşabilirsiniz.

SEO

Web sitenin istediğin anahtar kelimelerle aramalarda öne çıkması için kullanılan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) teknolojisi ile uyumludur.

Sayfa Ziyaretçileri Takibi

Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager ve Facebook Pixel entegrasyonu ile web sitesinin ziyaretçi trafiğini izleyebilirsin.

Revy Platform Entegrasyonu

Revy Üyeleri, Web sitelerindeki içeriği kolayca Revy Uygulamasındaki bilgilerden otomatik oluşturur. Profilinde kullandığın Özegeçmiş, İletişim Bilgileri, Sosyal Medya esapları, Eğitimler, Özdüller, İlanlar ve İşlem bilgileri Web siten oluşturulurken bilgileri kontrol ederek web sitenle senkronize edebilirsin.